Aký vybrať aplikátor autokozmetiky na pneumatiky?

Bežne sa produkty zo sortimentu autokozmetiky a detailingu naprieč značkami veľmi podobajú. Čo sa týka aplikátorov na pneumatiky, je prístup výrobcov veľmi rozdielny.

Aplikátory pneumatík. Existuje mnoho druhov a v skutočnosti majú plniť rovnakú úlohu.

Výrobcovia majú veľmi odlišné prístupy k aplikátorom obväzov na pneumatiky. V skutočnosti neexistuje nič také ako "zavedený štandard".

S výnimkou AngelWaxu, kde je to čierny penový aplikátor, ho značky prispôsobujú aplikácii na pneumatiky. Angelwax penový okrúhly aplikátor je podľa môjho názoru nevhodný. Je veľmi nepresná a keďže sa vsiakne, musíte nosiť rukavice, aby sa vám ruky nezaniesli z impregnácie pneumatík. Určite je tu priestor na zlepšenie a myslím, že AngelWax rýchlo príde s novým produktom. No, uvidíme...

Aký aplikátor na tesnenie pneumatík je ideálny?

Ostatné aplikátory sú tiež penové, ale majú iný tvar, aby vyhovovali tvaru pneumatiky. To je už lepšie riešenie ako len okrúhly aplikátor a v prípade klasiky od spoločnosti Auto Finesse alebo Gyeon sa dá použiť tak, aby ste si nezašpinili ruky. Lenže sa nedá nikde poriadne uskladniť, iba na poličke v garáži, kde okolo nej nič nie je. Jednoducho, penový aplikátor, ktorý sa nedá utesniť a má na sebe impregnáciu na pneumatiky, zafarbí všetko okolo.

Najlepší aplikátor na pneumatiky

Netreba sa príliš zamýšľať. Najlepší aplikátor je ten, ktorý má vlastný uzáver. V súčasnosti máme 2 typy. Jeden od spoločnosti Work Stuff a druhý od spoločnosti Meguiar's.

Aplikátor Work Stuff splní všetky vaše očakávania kvality. Zakrýva prsty, aby ste sa nezašpinili, je vyrobená z pevnej peny a čo je najdôležitejšie!!! Aplikátor na pneumatiky Work Stuff je dobrou voľbou.

Koniec koncov, aj keď s malým rozdielom, je tu aplikátor Meguiar's. Má väčšie pokrytie prstov, silnejšiu penu a celkovo pevnejšiu konštrukciu.

Hlavný víťaz?

Meguiar's Tyre Dressing Applicator Pad, pretože je naozaj najlepší, ale to je názor nezaujatý cenou.

Víťaz v pomere cena/kvalita?

Ak by mal byť víťazom z hľadiska ceny, je to jednoznačne aplikátor na pneumatiky Work Stuff, pretože pokrýva aj vaše prsty, je tiež vyrobený z robustnej peny a je tiež uzatvárateľný, hoci je o niečo menej kvalitný ako Meguiar's.

Produkty z článku

Jaké jsou k dispozici aplikátory autokosmetiky na pneumatiky?

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení