Nový projekt MEGA HALA je už v plnom prúde a jeho spustenie je plánované na začiatok júla.

Detailingové štúdio, kde môžeš pokojne pracovať na svojom aute a mať k dispozícii všetky potrebné nástroje a zariadenia.

Detailingové štúdio, kde si môžeš v pokoji pracovať na svojom aute a budeš mať k dispozícii všetky potrebné nástroje a zariadenia, sme tento rok pustili pred zimou do pohybu. Hľadali sme vhodné priestory, ale dlho sme nenachádzali nič vhodné. Vždy sme narazili na nejaké prekážky, kvôli ktorým sme priestor nevybrali.

Ale teraz sme narazili na skvelú, izolovanú halu, kde je priamo k dispozícii aj voda a sociálne zariadenia.

Nová MEGA HALA pre detailing priamo v Prahe

Preto sme si prenajali halu v Prahe, v oblasti Počernice, ktorú pretvoríme na detailingové štúdio. Ale nebude to len také bežné štúdio. Podobne ako s našou predchádzajúcou stodolou, bude sa jednať o detailingové štúdio, kde môžeš prísť a pracovať na svojom aute. Budeš mať k dispozícii všetky potrebné zariadenia a to v cene.

Môžeš sa tešiť na kompletné vybavenie pre umývanie, elektrické sušičky, polírovacie stroje, tepovacie zariadenia, vysávače - jednoducho všetko potrebné.

Rezervácia bude čoskoro možná na megahala.cz.

Startujeme nový projekt MEGA HALA

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Na objednávku
0 €
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení