Skyline R33 bol na predaj, ale nakoniec ide na servis a do rakety.

Jarná klasika, všetko to predáme a nakúpime americké autá. Ale nakoniec nie, a už sa objednávajú diely.

Mali sme myšlienku, že sa predá Skyline aj zetko a pôjdeme iným smerom, lenže to sa v tom nesmie jazdiť. Do tohto vraku ako vlezieš, tak už ho nikdy nepredáš.

Takže MEGA SKYLINE dostane prvý veľký servis. Padlo definitívne rozhodnutie, odvezie sa do dielne a začne sa na ňom riešiť všetko, čo by sa mohlo pokaziť. Ak niečo naozaj nechceš, tak staré japonské auto, ktoré ťa nechá za rohom. Na auto sa chceme naozaj spoľahnúť, takže najprv mechanika, vymeniť všetko, o čom nemôžeme zistiť pôvod alebo stav a urobiť takú menšiu renováciu.

Interiér Skyline je v šialenom stave

Je v ňom vymenená jedna autosedačka u vodiča a to vyzerá strašne, navyše nie je v moc dobrom stave, takže tam dáme 2 nové sedačky, len zabezpečíme poriadne ukotvenie.

Plasty v interiéri sú pretiahnuté hydrografikou, zatiaľ neviem poriadne čo s tým, mám z toho pocit, že sa to bude musieť celé obrúsiť a prípadne dať znova hydro.

Nissan Skyline R33 interiér potřebuje renovaci

Zadné svetlá holožabák v štýle LED R35

Na tieto svetlá sa naozaj veľmi teším. Fotky vyzerajú strašne dobre. Nechal by som tam pokojne originál, ale jedno je prasknuté a úprimne moc dobre to nesvieti, ani to nemá pekný ten klasický guľatý efekt od Skyline.

Na trhu sú nejaké LED svetlá, ale už z videí vyzerajú strašne. Našiel som jedny pecky priamo v JPN a už sú na ceste.

Nová zadní světla na Skyline R33

Pravdou je, že tieto predaje končia na kupujúcich, za Skyline niekto ponúkol 200.000 Kč :-) a so zetkom to bolo veľmi podobné pri predaji.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení