Súťaž na Instagrame lukyyn_cupra_4xx skončila: jeden nadšenec má niečo nové do výbavy a vyhral skvelý set autokozmetiky.

Máme tu koniec instagramovej súťaže na profile lukyyn_cupra_4xx, kde bola v hre skvelá sada autokozmetiky od značiek Auto Finesse, Gyeon a KochChemie. Ďalšie súťaže a testy budú pokračovať, takže sleduj Lukyho na IG: https://www.instagram.com/lukyyn_cupra_4xx/

Pozrieme sa na jednotlivé produkty, ktoré boli v balíčku výhry.

  1. Koch Chemie Mwc čistič kolies: Ak máš rád čisté kolesá, toto je presne pre teba. Koch Chemie Mwc je špička medzi čističmi kolies. Nielenže to umyje, ale aj zvládne odstrániť tie najdrsné škvrny. A neboj, je to bezpečné pre akékoľvek kolesá.
  2. Auto Finesse Spritz: Auto Finesse Spritz je interiérový detailer, ktorý tvoje auto nielen vyčistí, ale aj zbaví zápachu a pôsobí antistaticky, takže prach sa na povrchu tak rýchlo neusadí.
  3. Auto Finesse Crystal: Crystal je malý zázrak. Auto Finesse Crystal je čistič skiel, ktorý zvládne odstrániť špinu, olej a mŕtve hmyzy a pritom nezanechá ani šmúhu. Výsledok? Krištáľovo čisté sklo.
  4. Gyeon APC: No a na záver tu máme Gyeon APC. Je to univerzálny čistič pre všetky povrchy, od sedadiel až po koberce. Gyeon APC ti pomôže bezpečne a efektívne odstrániť špinu, mastnotu a iné nečistoty.

Vďaka všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže. Držte nám palce na Instagrame a nezmeškajte ďalšie akcie a súťaže. Možno práve ty budeš ten ďalší šťastlivec!

MD Instagram: https://www.instagram.com/mega_detail/

O co se soutěžilo?

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Na objednávku
0 €
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení