TEST čističe pneumatík Gyeon Tire Cleaner

V našej detailing stodole sme testovali Gyeon čistič pneumatík.

Potrebovali sme produkt, ktorý bude mať skutočne silné čistiace účinky, pretože sa chystáme na test impregnáciou pneu a potrebovali sme čistič, ktorý si dokáže poradiť so starou vrstvou impregnácie a bežnou nečistotou.

Gyeon Tire Cleaner by toto mal spĺňať a keďže sme ho ešte nemali testovaný, bola to jasná voľba. Produktom Gyeon všeobecne veľmi dôverujem, pretože málokedy ma niečím sklamú.

Ako pracovať s Gyeon čističom pneumatík?

Čistič sa výdatne nastrieka na mokrú pneumatiku. Stačí pneumatiku namokriť hadicou, potom následne na celú pneumatiku nastriekať Gyeon čistič. Ideálne nechať chvíľu pôsobiť (stačí napríklad 2 minúty) a potom celú pneumatiku vyčistiť pomocou hrubej kefy na pneumatiky. Nie je potrebné nejako veľa tlačiť a strhať sa pri tom, radšej v pokoji a dôkladne.

Keď máš vydrbanú celú pneumatiku, opláchneš poriadne celú pneu a koleso vapkou.

Ako funguje Gyeon Tire Cleaner?

Aj bez tlačenia a veľkej sily ide pneumatika vyčistiť skutočne ľahko. Gyeon čistič berie všetky druhy nečistôt a ľahko dáva dole aj staré vrstvy predošlých impregnácií.

Osobne ma čistiace účinky milo prekvapili. Takže za mňa je toto ďalší skvelý produkt od Gyeon.

Produkty z článku

Test čističe pneumatik Gyeon Tire Cleaner

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Na objednávku
0 €
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení