Utěrky pro EXTRA RYCHLOU údržbu interiéru v týdenní MEGA AKCI

Nestrácaj čas, keď ho nemáš a vyrieš interiér počas 5 minút

Toto je posledná údržba interiéru pred zimou. Tento produkt EXTRA rýchlej údržby sme zámerne nechali na koniec. Pretože v zime sa určite bude hodiť.

Utierky riešia problém rýchleho vysávania prachu a iného podobného neporiadku, ktorý sa neustále vracia do interiéru. Nikto nechce stráviť hodiny a hodiny čistením interiéru počas zimy, takže ich mať po ruke sa určite hodí.

A čo tu máme?

Meguiar's Quik Interior Detailer Wipes

Utierky na čistenie a údržbu interiéru, ktoré sú napustené detailerom. Oživujú plastové časti interiéru, dodávajú im matný vzhľad a tvoria základnú ochranu pred UV žiarením. Samozrejme, sú antistatické, takže sa v nich tak rýchlo neusadzuje viac prachu.

Meguiar's Gold Class Rich Leather Wipes

Utierky na čistenie a ošetrovanie kožených povrchov a sedadiel. Jednokrokový systém rýchlej starostlivosti, ktorý stačí na udržanie kožených sedadiel v prijateľnom stave, ochranu pred UV žiarením a výživu kože počas zimy.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení