Tahle akce skon─Źila, ale u┼ż chyst├íme dal┼í├ş

Medzit├Żm sa m├┤┼że┼í pozrie┼ą na kateg├│rii v├Żpredaj
nebo
n├ís sledovat na s├şt├şch pro dal┼í├ş chystan├ę akce
Zp─Ťt na v├Żb─Ťr

­čöą Dni s AF - Ochrana laku od Auto Finesse

Auto Finesse v├Żber voskov a ochr├ín na lak auta

V ochrane laku je na nete trochu nepreh─żadno. Do v├Żberu som zaradil iba vosky. Tie sa delia na tuh├ę, kr├ęmov├ę alebo v spreji. U Auto Finesse ma najviac bav├ş pr├íca s kr├ęmov├Żmi voskami a ob─ż├║ben├ę s├║ aj verzie v spreji.

Tuh├Ż a kr├ęmov├Ż vs. vosk v spreji

Najv├Ą─Ź┼í├ş rozdiel je v aplik├ícii. Tuh├ę a kr├ęmov├ę vosky sa aplikuj├║ na lak, nech├ívaj├║ sa vyschn├║┼ą a potom sa le┼ít├ş utierkou. Na rozdiel od toho sa r├Żchle vosky v spreji rozle┼ítuj├║ ihne─Ć. Tuh├ę a kr├ęmov├ę vosky poskytuj├║ v├Ą─Ź┼í├ş stupe┼ł ochrany.
Ve─żmi zauj├şmav├Ż je za m┼ła kr├ęmov├Ż vosk Auto FInesse Graphene, preto┼że sa jedn├í o kr├ęmov├Ż vosk s ve─żkou v├Żdr┼żou a rovnako zauj├şmav├Ż je Auto Finesse Ceramic.

Pred aplik├íciou ak├ęhoko─żvek vosku by si mal ma┼ą auto dekontaminovan├ę aspo┼ł od polietavej hrdze pomocou Auto Finesse Iron Out.

┼Żiadna polo┼żka

Ov─Ť┼Öeno z├íkazn├şky

100% z├íkazn├şk┼» doporu─Źuje n├í┼í e‑shop na z├íklad─Ť recenz├ş.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 pr┼»m─Ťrn├í doba dod├ín├ş ve dnech
T├íto str├ínka pou┼ż├şva s├║bory cookie na poskytovanie slu┼żieb, personaliz├íciu rekl├ím a anal├Żzu n├ív┼ítevnosti. Pou┼ż├şvan├şm tejto str├ínky s t├Żm s├║hlas├şte. ─Äal┼íie inform├ícieSouhlas├şmNastaven├ş