Ako vyčistiť a ošetriť kožené sedačky v aute? Ľahko a rýchlo?

Nie je nutné stráviť nad koženým interiérom celý deň aby dostal to čo potrebuje.

Štandardný postup, ako vyčistiť kožené sedačky v aute je použiť čistič a po kompletnom čistení zvlášť impregnáciu/kondicionér na koži. Takýto postup je určite v poriadku a pri viacerých znečistených sedačkách, ktoré nie sú dlhú dobu ošetrené, je takýto postup najlepší. Urobiť to poriadne ale zaberie minimálne jedno popoludnie.

Vyčistiť a ošetriť kožené sedačky ide aj rýchlejšie

Pri bežnom aute, kde sedačky nie sú veľmi špinavé a ide hlavne o údržbu postačí aj produkt 2v1 čistič a kondicionér na kožu v jednom produkte. Jeden z takých je práve Angelwax Heaven čistič a kondicionér kože v jednom.

V jednom kroku sa čistí a súčasne impregnuje kožená sedačka. Pri aute, ktoré je staré pár rokov a sedačky sú v relatívne normálnom stave ani nie je taký postup zlý. Ušetrí ti hromadu času a sedačka dostane potrebnú starostlivosť.

Lepšie je čokoľvek ako nič. Proste hlavne mať koženú sedačku ošetrenú

Kožené sedačky vydržia roky ako nové, pokiaľ sú impregnované a koža je vyživená kondicionérom. V jednom kroku sa kožené sedačky vyčistia a rovno ošetria. Je to nutné minimum pre to, aby sedačka nezačala skoro praskať a koža bola stále pružná a vláčna na dotyk.

Produkty z článku

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení