Snadná údržba kůže, kožených sedaček a povrchů

Čistenie kože je často diskutovanou témou v predajni. Mnohí ľudia sa takmer nechcú dotknúť kožených sedadiel, majú obavy, aby sa s nimi nič nestalo. Tieto obavy sú veľmi zbytočné.

Ak sedadlo nie je také, že sa z neho už miestami odlupuje farba (áno, kožené sedadlá majú svoju farbu vďaka tomu, že sú lakované), tak sa v podstate nebojte.

Ak sú kožené sedadlá veľmi špinavé alebo ide o auto z bazáru, bude potrebné dodržať štandardný postup a použiť najprv čistič a potom kondicionér, ochranu kože.

Ale už čistené sedadlá alebo nové auto nie je vždy potrebné použiť tento dvojkrokový systém. Na rýchlu údržbu stačí jednokrokový postup, teda produkt všetko v jednom.

Takým je napríklad Čistič a kondicionér kože v jednom - Meguiar's Ultimate Leather Detailer

Ako názov detailer naznačuje, ide o produkt všetko v jednom, ľahký čistič nečistôt a ochrana kože. To je presne produkt, ktorý je potrebný na rýchlu údržbu, ktorá môže prebiehať napríklad raz mesačne a udržiavať sedadlá krásne čisté a ošetrené.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Na objednávku
0 €
Táto stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení